ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଓ ନିକ ଜୋନ୍ସଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କ୍ରୋଧିତ ନଜର ଆସିଲେ ! କଣ ଅଟେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା :

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଓ ନିକ ଜୋନ୍ସଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କ୍ରୋଧିତ ନଜର ଆସିଲେ ! କଣ ଅଟେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା :

ପୋପ ଷ୍ଟାର ନିକ୍ ଜୋନ୍ସ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ସହିତ ଆସିଥିବା ହଲିଉଡ଼ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଡ୍ରାମା, ‘ଟେକ୍ସ ଫର୍ ୟୁ’ରେ ଏକ କେମିଓ ଭୂମିକରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ନଜର ଆସିବେ । “ଡେଲି ମେଲ୍”ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ନିକକୁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ ଲଣ୍ଡନରେ ଏକ କ୍ୟାବରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶୁଟିଂ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ, ଏହାପରେ ଏହି ଖବର ଚାରିଆଡେ ପ୍ରଚାର ହୋଇଗଲା ।

ଏହି ଯୋଡ଼ି ଏକ ଗମ୍ଭୀର ଦୃଶ୍ୟର ଶୁଟିଂ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକଙ୍କୁ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ କହିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏହି ସମୟରେ ଅପଶବ୍ଦର ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି । ନିକକୁ ପୁଣିଥରେ କ୍ୟାବ କବାଟ ଖୋଲି ବାହାରକୁ ଆସୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ । ଜିମ ଷ୍ଟ୍ରାସେ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ଓ ନିର୍ଦେଶିତ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୋଫି କ୍ରମରର ଉପନ୍ୟାସ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଜର୍ମାନ ଭାଷାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଏସ୍ଏମ୍ଏସ୍ ଫର୍ ଡ଼ିଚ୍’ର ଇଂରାଜୀ ରିମେକ୍ସ ଅଟେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସାମ୍ ହେଗାନ୍ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ନିକ୍ ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡ଼ିଓ ପରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ପରଦାରେ ଏକାଠି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଖୁବ୍ ସମୟରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଏମିତିରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଟ୍ରିଟରୁ କମ୍ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ, ନିକଟରେ ନିକ୍ ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହକୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂରଣ ହୋଇଯାଇଛି । ଏମତିରେ ଦୁହେଁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଜରିଆରେ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ ବାର୍ଷିକର ଶୁଭକାମନା ଦେଇଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ନିକ୍ ଜୋନ୍ସଙ୍କୁ ୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୮ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ୨ ଡିସେମ୍ବର, ୨୦୧୮କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିୟାନ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରିସେପ୍ସନ ପାର୍ଟି ସମେତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସବର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ନିକ୍ ଆମେରିକୀୟ ସଙ୍ଗୀତଜ୍ଞ ଅଟନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ତେବେ ସେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ‘ଦ ହ୍ଵାଇଟ୍ ଟାଇଗର୍’ ଓ ‘ହ୍ୱୁ କେନ୍ ବି ହିରୋଜ୍’ରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ‘ଦ ହ୍ଵାଇଟ ଟାଇଗର୍’ରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ରାଜକୁମାର ରାଓ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *