ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଛନ୍ତି ୧୪ ଜଣ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ! ବ୍ୟବସାୟୀ ପତି ନୋଟିସ୍ ପଠାଇ କରିଛନ୍ତି ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦାବି ।

ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଛନ୍ତି ୧୪ ଜଣ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ! ବ୍ୟବସାୟୀ ପତି ନୋଟିସ୍ ପଠାଇ କରିଛନ୍ତି ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦାବି ।

ବିବାହକୁ ନେଇ ଅନେକ ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ । ଏହିପରି ତାହା ପ୍ରେମ କଥା କିମ୍ବା କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ କଥା ହେଉ ନା କାହିଁକି, କିନ୍ତୁ ଏଥି ମଧ୍ୟରେ କୋଲକାତାରେ ରହୁଥିବା ଏକ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଏହିପରି କିଛି କାହାଣୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ହେଡଲାଇନର ଚର୍ଚା ପାଲଟିଛି । ଯାହା କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାହାଣୀଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ବାସ୍ତବରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି । ସେ କାମ ହେତୁ ପ୍ରାୟତଃ ବାହାରେ ରହୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବିଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପତି ବାରମ୍ବାର ଗୁପ୍ତଚର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ଏହା ପରେ ପତିଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଯାହା ସବୁ ସତ ଆସିଲା ତାଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଗଲା । ବାସ୍ତବରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା କି, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଜଣେ ନୁହେଁ ବରଂ ୧୪ ଜଣ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି । ଯାହା ଶୁଣିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଲା । ଏହା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ପତି ଯାହା କରିଲେ ତାହା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ।

google

ବଙ୍ଗଳା ଇଣ୍ଡିଆନ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ମୁତାବକ, ପତ୍ନୀଙ୍କ ୧୪ ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କର କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପତି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇଛନ୍ତି । ପତି ୧୪ ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ଠାରୁ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ହିସାବରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି କି ୧୪ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ତାଙ୍କ ଵୈବାହିକ ଜୀବନ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି । ମୋର ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା ।

google

ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ କୁଆଡେ ଯିବି । ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି କି, ଏହି ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ହିଁ ତାଙ୍କର ଵୈବାହିକ ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି । ସମାଜରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ କ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ହେବା ସହ ସବୁକିଛି ଧୂଳିସାତ ହୋଇଯାଇଛି । ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କ କାର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗୁପ୍ତଚର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରମାଣ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି ।

google

କେବଳ ଏତିକି ହିଁ ନୁହେଁ ପତି ୧୪ ଜଣଙ୍କୁ ଅଲଗା-ଅଲଗା ନୋଟିସ୍ ପଠାଇବା ସହ କହିଛନ୍ତି କି, ଯଦି ୨ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ମାନହାନିର କ୍ଷତିପୂରଣ କରାଯିବନାହିଁ ତେବେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ । ନୋଟିସରେ ପତି ଲେଖିଛନ୍ତି କି, “ ମୋତେ ଜଣାପଡିଛି କି ଆପଣ ମାନଙ୍କର ମୋ ପତ୍ନୀ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଭାବରେ ମୋ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଏହି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ଉପରେ ଆଞ୍ଚ ଆସିଛି । ଏଥିପାଇଁ ସେ ଏହି ୧୪ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୋର୍ଟରୁ ନୋଟିସ୍ ଜାରି କରି ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମାନହାନୀ ନିମନ୍ତେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *