ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ନେଇ ୟାମି ଗୌତମଙ୍କ ବହୁତ ବଡ଼ ଖୁଲାସା, କହିଲେ- ‘ଏଠାରେ ତୋ ଲୋକେ କେବଳ…

ବଲିଉଡ଼ର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ୟାମୀ ଗୌତମ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାଲା କୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ୟାମୀ ଗୌତମ ବହୁତ ଉତ୍ତମ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା କାରଣରୁ ପୁଣିଥରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରଚାର ସମୟରେ ୟାମୀ ଗୌତମ ଗୋଟିଏ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ରେ ନିଜର ଏହି ଦମଦାର ଯାତ୍ରା ବିଷୟରେ କିଛି ବିଶେଷ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଇଛି। ହଁ, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ୟାମୀ ଗୌତମ ଙ୍କ ଏହି ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜର ଆରମ୍ଭ ଦିନ ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।

newstrend

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟାମୀ ଗୌତମ ନିଜର କରିୟର ରେ ଭଲ ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ୟାମୀ ଗୌତମ ନା କେବଳ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦରୀ, ବରଂ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ କରନ୍ତି । ଏମିତିରେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି, ଯାହାକୁ ସେ ହାତଛଡା କରିନାହାଁନ୍ତି । ୟାମୀ ଗୌତମ ଙ୍କ ଫେନ୍ସ ମାନେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କର ଦିୱାନା ଅଟନ୍ତି । ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ସର୍ବଦା ହିଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ହିଁ ଚୟନ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା କାରଣରୁ ତାଙ୍କ କରିୟର ବର୍ତ୍ତମାନ ଚରମ ସୀମାରେ ପହଂଚି ପାରିଛି ।

ୟାମୀ ଗୌତମ କହିଲେ ସତ

Google

ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟାମୀ ଗୌତମ ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ କରିୟର ତିଆରି କରିବାକୁ ନେଇ ବହୁତ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୋଟିଏ ସାଧାରଣ ଲୋକ ପାଇଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କୁ ଆସି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବା କେତେ କଷ୍ଟକର ଅଟେ । ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅଧିକାଂଶ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ନିର୍ଦେଶକ, ପ୍ରଯୋଜକ ଙ୍କ ଆଖ ପାଖ କୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ଏମିତିରେ ମୁଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅଟେ , କି ମୁଁ ଏତିକି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଂଚି ପାରିଛି, ନହେଲେ ମୋର ମଧ୍ୟ ସେହିପରି ଅବସ୍ଥା ହୋଇଥାନ୍ତା ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଆଉ କୌଣସି ଜୀବିକାରେ ପଡ଼ିଥାନ୍ତି । ଏହାର ଅର୍ଥ ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ବଲିଉଡ଼ ରେ ବିନା କୌଣସି ଚିହ୍ନ ପରିଚୟ ରେ ଆପଣଙ୍କ କିଛି ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ମୁଁ ନିଜକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୋଲି ମାନେ ନାହିଁ – ୟାମୀ ଗୌତମ

Google

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟାମୀ ଗୌତମ ଆଗକୁ କହିଲେ ଯେ ମୁଁ ଉତ୍ତମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଅଛି ସତ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ମୁଁ ନିଜକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେହି ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ ର ଗୋଟିଏ ସାଧାରଣ ଝିଅ ଅଟେ ଏବଂ ମାଟି ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅଟେ, ଏଥିରେ ମୋତେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ । ପ୍ରକୃତରେ, ୟାମୀ ଗୌତମ ନିଜର କରିୟର ଓ ଷ୍ଟାରଡମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଥିଲେ, ଯାହା କାରଣରୁ ସେ ବହୁତ ଅଧିକ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ । ଏତିକି ନୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୟାମୀ ଗୌତମ ନିଜର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି ।

ମୁଁ ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମନେ କରେ – ୟାମୀ ଗୌତମ

ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ କରିୟର ତିଆରି କରିବାର ଚେଷ୍ଟା ରେ କଥା ହୋଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ନିଜକୁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମନେ କରେ ଯେ ମୁଁ ବଡ଼ ବଡ଼ ନିର୍ଦେଶକ ମାନଙ୍କ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆମ ଦେଶରେ କେତେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଏଠାକୁ ପହଂଚି ମଧ୍ୟ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ସାଥିରେ ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାଲା ମଧ୍ୟ ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି। ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ୟାମୀ ଗୌତମ ଙ୍କ ସହିତ ଆୟୁଷମାନ ଖୁରାନା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନ ଗୁଡ଼ିକରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ ରେ ଧମାଲ କରିଦେଉଛି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*